Särasilm Ruuben

Enda lapsed on ikka kõige armsamad, aga pean veelkord ütlema, et Ruuben on ikka üks eriline särasilm 🙂 Täpselt ei saagi aru, kas ta plaanib koguaeg mingeid krutskeid või ongi päriselt ka elu nii äge, et pidevalt on suu kõrvuni ja silmad nalja täis. Igatahes kadestamist väärt oskus või omadus!

Ruubeni jõulupidu läks hästi, nagu arvata oligi. Ruubeniga ma ei pea muretsema, et äkki ta ei saa hakkama, ei julge vms. Ükskord tuli tal keset emadepäeva kontserti pissihäda 🙂 See oli paar aastat tagasi ja see on ka ainus häda, mis temaga esinemiste ajal olnud on.

Tüdrukuga tantsides ei teinud Ruuben teist nägugi (see vist tuleb veidi vanemas eas), jõuluvana näpistas nii muuseas tantsu ajal tagumikust 😀 ning luuletuse, nagu arvata oligi, mõtles täna ise välja. See oli püüdlikult rütmi loetud: “Meie jõulu-vana ei too kingi-tusi paha-dele laste-le. Ainult heade-le.” Kõik, tehtud!

Priit kasutas juhust ja salvestas ning pildistas etenduse oma mobiiliga. Loodetavasti saab sellest julgust juurde, homme tema kord.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s