Ei mingit koeraallergiat!

Mul ei ole kunagi koera olnud, samas on mul alati olnud see unistus. Et ühel päeval on mul suur, ilus, tubli ja tugev koer, kes on mu sõber ja kaaslane, kellega on vahva mängida ja kes vajadusel ka valvab ja kaitseb. Võib-olla on põhjuseks liigsed “koeraraamatud”, mida vanaema juures maal sai lapsena loetud. No need politseikoerte seiklused jne jne. Mulle tundub, et ehk just sellest ajast on see koeraunistus pärit. Ja kuna nendes raamatutes olid kõik koerad ülidresseeritud Saksa lambakoerad, siis eks sealt tuli arusaam ja eelistus ka minu teadvusesse: milline üks “õige” koer välja näeb ja kuidas käituma peab.

Sellest ajast on kõvasti aastaid mööda läinud, kuid koeraunistus on jäänud. Koeraks on vahepeal kvalifitseerinud ka teised tõud, kuid pärast põhjalikku süvenemist tõugude iseloomudesse, kasvatamisesse jne jne, selgus et kõige ideaalsem koer minu arvates oleks Šveitsi valge lambakoer. Põhimõtteliselt nagu Saksa lambakoer, ainult et valge ja Šveitsist 🙂 Same, same but different!

Viimasel ajal on koerasoov nii suureks muutunud, et ei möödu päevagi, ilma et ma sellele ei mõtleks. Viimasel ajal oli peamiseks küsimärgiks Priidu tervis, kuna ma ei olnud täiesti kindel, kas tal on koeraallergia või mitte. Ja see ei ole selline asi, mida tahaks pärast avastada.

Seega käisime koos Priiduga seda eraldi kontrollimas. See oli mu suurema helliku jaoks loomulikult metsik katsumus, kuna näpust võeti killuke verd 🙂 Nunnukas valas pärast ca 10 minutit krokodillipisaraid, käsi pidi küljest kukkuma ja kõik muud hädad ka, aga kui see kõik välja arvata, siis ta oli ikkagi rahul, et ta julges selle testi ära teha. Ja mis kõige rohkem rõõmu valmistas – loomulikult see, et koeraallergiat tal ei ole! Jipika-ajee! Unistus elab edasi!

Ühtlasi ei tea nüüd kuhu oma koerasooviga joosta, kuna valge unistuse kutsikad on hetkel ka täiesti saadaval 🙂 Mm-mm-mm….

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s