Sõbrannadega fotostuudios

5 aastat tagasi tegime Triinule sellise sünnipäevakingi, et läksime neljakesi fotostuudiosse ja lasime (vähemalt enda arvates) lahedaid pilte klõpsida. Ilus ja vahva mälestus, millest kaks pilti läks ka taaslavastusse (ei, mitte see sillavärk).

Mitte et oleks mingit aastapäeva vms tähistanud, aga mingil hetkel eelmise aasta lõpus tuli mõte, et võiksime üritust korrata. Ja kas selleks on tegelikult põhjust vaja, et endast ilusaid pilte lasta teha? Hell, no! 🙂

Niisiis, pikalt mõeldud, eile tehtud! Tulemusi peaks saama ka juba kahe nädala jooksul näha, nii et igati kiire teenindus! Veits backstage’i ka:

Käisime enne pildistamist Bella Beauty ilusalongis ennast ilusaks tegemas. Selles mõttes, et eks me saame sellega igapäevaselt ise ka hakkama, aga pildi peal peab olema veidi teistsugune jumestus. “Lihtne meik” oli natuke julgem kui ise igapäevaselt kannaks ehk, aga pildi peal on see väga OK! Aega kulus jumestusele ca 30-40minutit ning maksis hämmastavad 15€. Julgen soovitada küll!

Pildistamas käisime SeeSee fotostuudios Terje juures, keda ma ausalt ka täiesti jumaldan! Kui sa tahad endast ilusaid pilte, aga sul pole õrna aimu ka, kuidas ise pildi peal olema peaksid või mida tegema – Terje juhendab. Kui sa tahad ilusaid pilte, aga endal pole mõtteid – Terje genereerib. Kui sa tahad pilte kiirelt kätte saada – Terje teeb! Perepildid sain kätte 4 päevaga, nii et vau! Terje on lihtsalt super!

Nüüd siis kuni kaks nädalat ootust ja siis on uued vahvad mälestused käes 🙂 Ahjaa, ägedad sõbrannad on mul 🙂 Meigitoolis istudes tulid omavahelises vestluses sellised naljad, et meikarid pidid vahepeal töö katkestama, ära naerma, ja siis jätkama. How cool is that?! 😀

 

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s