Stiilsed junnid

Küsin: “Kes või mis on pildil?”

Pühas lihtsameelsuses võiks ju arvata, et tegemist on mingite eriti lahedate sisekujunduselementidega. Või äkki hoopis peapael? Šeff vöö? Kokkurullitav seelik? Rannakleit? Bordüür? Töölaua seinakaitse? Lauakate? Ühekordne põrandavaip? Sukapüksid? Buff? Mida veel?

Ütlen ära, et õiget vastust ei ole veel kõlanud. Tegelikult on need neli vahvat koerajunnikilekoti rulli. Ehk kui soovite, siis neli s*takotti rulli! 😀

Jah, ma arvestasin sellega, et ma hakkan koerajunne kokku korjama (tegelikult teeb mind täna juba kurvaks ja kurjaks see seltskond, kes oma koera järel koristada ei suuda ega taha. What nagu?), ma lihtsalt ei osanud seda oodata, et selleks on eraldi tööstusharu loodud, mis ilusaid koerajunnikotte toodab 😀 Pagan, see on lihtsalt naljakas!

Samas, olgem jällegi ausad: seda junni on vahel ikkagi väga vastik läbi junnikoti oma käte vahel tunda ja kotti tõmmata. Olgu öeldud, et tegemist ei ole mingi paksu kilega ja mingil hetkel on ikkagi reaalselt see pask sul praktiliselt peos. Väkk noh!

Aga võib-olla teevadki need ilusad kilekotid junnikorjamise kuidagi talutavamaks? Iseenesest miks mitte? Junn on küll vastik, aga vähemalt on ta ilusas kotis. Ja mis ei ole vähem tähits: saad uhkelt oma ilus kott näpus ringi käia ja kõigile näidata, et sa ei jäta oma koera jama kellegi teise aia taha vedelema. Respect! 

Ahjaa, selle koti kõige suurem boonus on see, et see on lõhnastatud. Päriselt! 😀 Paned junni kotti, aga see ei lõhna nagu junn, vaid nagu vanilje! Lihtsalt imeline! 😀

 

5 thoughts on “Stiilsed junnid

 1. Ma oleks pakkunud kilet küll vastuseks, aga koerakaka peitepakkide ei tulnud tõesti! 🙂
  Pildi järgi paistavad need kilerullid tubli 50 cm kõrged kusjuures 😀 Palju sinna siis mahub??? Tegelikult vist ikka väiksemad. Kas ostsid Eestist või tellisid kuskilt?

  Meeldib

 2. Sry, aga mul oleks vaja junnilabidat. Junnikindaid. Junni kaitseprille. Ja siis ma ka ei ole kindel, et ma suudaks. Rõve, lihtsalt rõveeeee!

  Meeldib

 3. Need on üsna tavalise suurusega kotid, ma arvan. Pole nii pikka kogemust veel, et midagi muud arvata, kuigi eelmistega võrreldes võib-olla tõesti veidi laiemad 😀 Ma ausalt öeldes ei tulnud selle pealegi, et koerajunne peaks nii kaunilt pakendama, aga nii uskumatu kui see ka pole – poes lihtsalt tavalisi musti ei olnud! 😀 Kuna need olid tükihinnalt kõige soodsamad, siis võtsin need. Ökokotid on jubekallid! 😀

  Meeldib

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s