Kalorid ja kukimonster

Kui ma oleks Andrus Kivirähk, siis ma paneks selle oma järgmise lasteraamat-bestselleri pealkirjaks. Või kui ma oleksin rokkstaar, siis võiks mu lavaprojekti nimi olla “Kukimonster and the Kalorid!” Või midagi sellist. Reaalses, oma elus, olen ma sisimas lihtsalt see sinine koll, kes hommikust õhtuni mõtleb, kust tee/kohvi kõrvale ühe küpsise saaks ja parem oleks, kui see oleks šokolaaditükkidega!

Mhmh, kui on midagi, millele ma ei suuda ära öelda, siis on see ampsuke magusat. Ma ei ole ennast ka kunagi vägisi piiranud, pigem olen siis kehakaalu teisest otsast liikumisega reguleerinud. Varsti (st KOHE-NÜÜD-PRAEGU!) tuleb aga nõustuda Ebapärlikarbi üleskutsega poole vähem süüa, sest hakkab tunduma, et ma ei suuda liikumisega enam seda magusakogust reguleerida 😀 Ja seda ma lubasin endale ükskord küll, et mammiks ma ei hakka!

Täna hommikul igatahes avastasin, et kalorid on öösel mu riietuskapis käinud. Teate ju küll neid: tüübid, kes öösiti riideid väiksemaks õmblevad.

 calories

Kui teksade püksinööp kiljuma hakkas, et “mind on öösel jumala valesse kohta õmmeldud ja ma üldse enam sinna nööpauku ei paindu”, siis mõtlesin, et peaks magusast üldse mõneks ajaks loobuma. Alkoholist juba loobusin, kui raske siis küpsistest loobumine on? Samas kui mõtlema hakata, siis kuidas ma saaksin teada, kui palju on “poole vähem küpsiseid” kui ma ei tea, palju on täiskogus… Samas tean ma väga hästi, kui palju ma liigun ja seda kogust kahekordistada tundub palju lihtsam tegevus…  Oh, need otsused-otsused! 🙂

cookie-monster

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s