Koduõpe, nädal 2

Pärast esimest nädalat ei tundunudki see koduõpe nii kohutav. Väsitav, jah, aga kohutav, not so much. Nüüd, kui see on juba kolm kuud kestnud, on närvid ausalt öeldes täitsa läbi. Imelik lugu on veel sellega, et minu teada ei jäetud täna kedagi ka peale tunde, aga ometi on nad kõik endiselt siin ja ei kavatsegi mind rahule jätta! 😀

Päevad on ikka maru erinevad. Mõni päev on poistel NIII palju asju teha, et nad reaalselt teevad ja toimetavad mingi kolme või neljani õhtul. Mõni päev on selline, et kell 10 on juba kõik tehtud ja valmis. Siin võiks olla mõttekoht neile, kes veel mõelda suudavad, juhtlõng on igatahes kätte ulatatud 🙂

Korrutustabel algajatele

Ilmad on õnneks ilusad olnud ja ilma korraliku tuulutuseta neid päevi mööda saata ei suudakski. Ruubeni kehalise õpetaja tegi kaks vahvat aaredejahti/geopeituse ülesannet, mis on ka mõnusalt liikumist ja veel rohkem põnevust tekitanud. Ise satume kõige tihemini hoopiski mere äärde, kus saab liivas joosta, palli mängida ja kiikuda. Ilusa ilmaga väga ilus.

Päikeseloojang Haabneeme rannas

Eile kui geopeituselt koju tulime, siis oli maja ette üks auto nii viltu ja keset teed pargitud, et Priit kohe kõva häälega pahandas, et “Kes siia NIIMOODI parkinud on?!”, mille peale trepikoja ees olev kutt naerma hakkas (tema pruut ja mina ka muidugi) ja ütles, et ta kohe sõidab ära. Nalja kui palju!

Geopeituse aare leitud

Videotunnid on lahedad. Eriti kui näed, kuidas laps tunnis kaasa töötab ja isegi arvuti taga kätt tõstab 😀 Priidul oli ka esimene klassijuhataja videotund täna ja see läks kohe eriti hästi. Kõigepealt otsustas ta tundi siseneda haiglast saadud kaitsemaskiga 😀 mille peale õpetaja arvas, et ikka väga kohatu nali. Tund lõppes täiesti ootamatult aga sellega, et õpetaja lahkus tunnist esimesena ja kutid jäid veel “klassiruumi” möllama. No see oli ka kõrvalt vaadates nii naljakas, et naersime Ruubeniga laginal.

Klassijuhatajatund pärast klassijuhataja lahkumist

Naiskonnaga tegime ka ühe videopeo. Viktoriiniga, nagu pidudel ikka. Järgmine nädal läheb kordamisele, siis juba koos uute ülesannete, väljakutsete ja viktoriiniküsimustega.

Seekord ei võitnud

Jääge terveks! Nii peas kui südames!

Aardejaht Soosepa rabas

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s