Olla õnnelik

Jah, jõulud on edukalt üle elatud ning aeg on teha plaane ja eesmärke uueks aastaks. Triin kirjutas ka just oma blogis (LINK) neist klišeelikest uusaastalubadustest, mida igal aastal endale või teistele antakse ja mida never-ever ellu ei viida. Mina olen ka seda pattu teinud ja siinkohal oleks paslik meenutada seda elutõde:

050afb73285367644967d6956b95721e55ca52-wm

..sest et nii ta paraku kipub minema. Aga olen selles mõttes Triinuga täiesti nõus, et üks asi on anda katteta lubadusi ja teine asi on teha plaane. Ja plaanide poolt olen ma kahe käega, sest et olen igati plaaniinimene!

Minu plaan 2016. aastaks on pealtnäha eriti lihtne: olla õnnelik. Vahest lihtsam öelda kui teha, aga ma usun, et see ongi kõige alus ja pärast seda tuleb kõik muu ka 🙂 Usun, et kui ma olen õnnelik, siis suudan ma endast rohkem anda ka oma perele, mis peaks omakorda neile hästi mõjuma, mis omakorda tuleb ringiga minuni tagasi. Puhas egoism 🙂 Kui ma olen õnnelik (ja mitte stressis), siis saavutan lihtsamalt oma eesmärgid, näen lihtsamalt paremat poolt ja naudin elu rohkem kui pidevalt probleemide üle pead valutades. Isegi mudamülkast saab positiivseid külgi leida 😉

Jah, ma tean, et ma olen parandamatu sinisilm, aga midagi pole teha – don’t worry, be happy – ja tegelikult on kõik inimesed head!

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s